Informacje

CENNE WYJAZDOWE ZWYCIĘSTWO

Po emocjach związanych z Polish Open pingpongiści LOTTO Superligi, którzy odegrali tam czołowe role, wrócili na ligowe stoły. W poniedziałek kolejny sensacyjny sukces odniósł beniaminek z Warszawy pokonując faworyzowaną ekipę z Białegostoku, a we wtorek kolejne wyjazdowe zwycięstwo przywiozła nasza drużyna FIBRAIN AZS Politechnika Rzeszów pokonując innego beniaminka Wartę Kostrzyń 3:1. Gospodarze, wykorzystując obecność na Challenge ITTF swojego lidera zawodnika z Hongkongu Lam Sin Hanga, wystąpili w optymalnym składzie. Początek meczu zdawał się potwierdzać ich nadzieję na zdobycz punktową. Lam wypunktował dość pewnie Lakiejewa i objęli prowadzenie w meczu 1:0.

Ale wtedy do akcji wkroczył lider akademików Gustavo Tsuboi, który wyrównał stan meczu pokonując krajowego lidera miejscowych Daniela Bąka w trzech setach. 1:1 w meczu i pojedynek „trzecich rakietek”, „Lewego” z … leworęcznym Perkiem. Tomek wręcz „rozjechał” niewygodnego dla siebie rywala, pozwalając mu w trzech setach zdobyć 11 pkt.

2:1 dla firmowej drużyny Fibrain i do meczu przystępują liderzy obu ekip Tsuboi i Lam. Pewne zwycięstwo Gustavo (dwa razy do 6) i radość w rzeszowskim zespole – kolejny wyjazdowy sukces za 3 pkt. i awans na trzecie miejsce w tabeli.

W najbliższą niedzielę w Rzeszowie hit kolejki FIBRAI AZS Politechnika Rzeszów podejmuje aktualnego mistrza kraju Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki, który w czwartek w Portugalii rozegra kolejny pojedynek w Champion Ligue i przyjedzie w „pucharowym składzie” prosto do Rzeszowa. Oj będzie się działo o godz. 18.00 w hali Politechniki przy ul. Poznańskiej 2A. Na deser we wtorek kolejny mecz w Rzeszowie Też o godz. 18.00 „inżynierowie” podejmą rewelacyjnego beniaminka z Warszawy, który jeszcze nie przegrał spotkania w superlidze. Kolejne emocje gwarantowane !!!