Informacje

LOTTO SUPERLIGA NA PÓŁMETKU

Najmocniejsza i najbardziej wyrównana liga w Europie osiągnęła półmetek. Teraz nastąpi przerwa do 10 lutego, kiedy to zaczną się rewanże. W połowie rozgrywek nasza drużyna Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów zajmuje miejsce w połowie stawki z dorobkiem 16 punktów. Mogło być lepiej ale też i gorzej.

W ostatniej kolejce doszło do derbów Podkarpacia w Jarosławiu. Początek dla Kolpingu Brazylijczyk Tsuboi ogrywa Gołębiowskiego i miejscowi prowadzą 1:0. Riposta jest natychmiastowa i po zwycięstwach Lekeeva na Prokopcovem oraz Lewandowskiego nad Kosowskim to akademicy prowadzą 2:1. Bezbłędny tego dnia Tsuboi doprowadza do remisu, a szczęśliwie grający Prokpocov (dwie świnki w końcówce pierwszego seta) zwycięża Gołębiowkiego i dwa punkty zostają w Jarosławiu, a jeden jedzie do Rzeszowa.